2018 06 07 

Sveiki brangūs kolegos,

Š.m. rugpjūčio 04 d. Juodagalvių kaime "Varnakiemio" sodyboje, Ignalinos raj,  organizuojamas metikų ir kitų sporto šakų meistrų sąskrydis.

Norintieji galės pasivaržyti įvairiose metimų rungtyse, o mūsų moterys bus patreniruotos techniškiau mesti svarstį. Treneriai bus: R. Medišauskas, L.Varnas, S.Svilainis, R. Šimkūnas ir kt.

Rungtynių pradžia nuo 12-12,30 val. Lauksime pakol visi suvažiuos. 

Metimai rungtyse bus atliekami po keturis bandymus su pertraukėlėmis alaus atsigėrimui. Kas pageidaus, leisime mesti dar du paguodos paguodos, kurių rezultatai bus nevaržybiniai.

Bendrą stalą ir pasilinksminimus ruošime pagal savo sugebėjimus iš suvežtinių produktų. Pageidautina nenaudoti daug stiprių alkoholinių gėrimų.....tik gal alų, vyną, šampaną, na ir truputi Viskio😚 Kviečiami su šeimomis ir vaikais ir savo draugais. Vaikams yra futbolo vartai, laistytuvai vandeniu, supynės, gandralizdis, maudynės negilioje upėje, kurį yra čia pat.

Visą parą veiks kaimiška pirtis prie upės ir suomiška - prie banketų salės.

Apnakvindinti galėsime apie 25 asmenis. (Kam netinka kaimiška patalynė - lai atsiveža savo. Pagalvių yra užtektinai).

Jeigu norėsite Antano Pociūno muzikos, tai gali tekti susimesime po 3-5 E, kaip dalyvio mokestį. 

Bus profesionali pirtininkė vanotoja - masažistė. Bus Ignalinos korespondentai, kaimiškų lininių suknelių paroda - pardavimas ir vilnonių - veltinių gaminių mugė, pirties kepurės ir dar kažkas.

Kiek vėliau paskelbsime išankstinė registracij, nes geriau būtų orentuotis kiek žmonių atvyks.

Leonardo Varno telefonas pasiteiravimui 868670225.

2018 06 03

 

 Š.m. birželio 2 d. įvyko Tradicinės Aukštadvario metimų daugiakovės varžybos, kuriose dalyvavo ne tik metikai, bet ir daugiakovininkai.

Varžybų nugalėtojais vyrų grupėje tapo daugiakovininkas Saulius Svilainis, o moterų grupėje buvusi garsi ieties metikė, olimpietė Jadvyga Putinienė.

Rezultatai                             Varžybų nuotraukos

2018 05 27

 

           Rezultatai

                                                                                  Antano Ruginio nuotr.

 2018 05 25 

LSW valdyba oficialiai patvirtino, kad LSW Europos neklasikinių metimų pirmenybės vyks š.m. rugpjūčio mėn. 10-12 dienomis Lovosicėje (Čekija).

Informacija rasite čia.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 m.  VETERANŲ VARŽYBŲ KALENDORIUS 

Lietuvos rekordai