Nuotraukos

    Š.m. liepos 8 d. Vingio parko stadione Vilniuje vyks Lietuvos lengvosios atletikos veteranų pirmenybės

Į Lietuvos lengvosios atletikos veteranų čempionatą PRIVALOMA iki 2017 m. liepos 05 d. registruotis (online čia)

Nugalėtojai nustatomi taikant amžiaus koeficientą pagal 2014 m. WMA lentelę.

Atskirų rungčių I-III vietų laimėtojai apdovanojami LLAF diplomais ir medaliais.

 

  

Š.m. rugpjūčio mėn. 12-13 dienomis Pernu mieste Estijoje vyks 4-os Baltijos šalių pirmenybės.

                              

                          Varžybų gidas

 

 

 

 

Šeštadienį (06.05) Aukštadvaryje, VGTU poilsio bazėje, vyko 23-ios metimų daugiakovės varžybos.

Pirmą vietą vyrų tarpe užėmė Saulius SVILAINIS (M55), kuris metimų šešiakovėje tik 11 cm aplenkė Vladą ZANIAUSKĄ, neseniai perėjusį į M70 amžiaus grupę.Trečias liko daugkartinis šių varžybų nugalėtojas - Antanas ČERNIAUSKAS (M80).

Moterų tarpe pirma vieta atiteko nenuilstančiai Klaipėdos atstovei Jadvygai PUTINIENEI, antra - Janinai LAPIENIENEI, trečia - Birutei KERŠULIENEI.

                   

 

VARŽYBŲ REZULTATAI

   Vyrai        Moterys  

 

Praeitų metų spalio pirmą šeštadienį sporto klubo “Ąžuolas” nariai šventė klubo įkūrimo dvidešimtmetį. Įkūrimo metinėms paminėti buvo organizuotos Ąžuolo taurės varžybos.

Po varžybų, ragaujant kąstinį, ilgametis klubo narys Eugenijus Ivanauskas pakvietė visus renginio dalyvius atvykti pavasarį parungtyniauti į Kvėdarną. Klubo nariai “užsikabino” už šio pasiūlymo ir balandžio pradžioje nuvyko į Kvėdarną pas Eugenijų. Apžiūrėjo stadioną, susitiko su Kazimiero Jauniaus gimnazijos vadovybe ir aptarė būsimų varžybų organizavimą.

Taip gegužės 27 dieną įvyko pirmosios Lietuvos veteranų vasaros sezono atidarymo varžybos. Atvykusiais veteranais iš Lietuvos ir Latvijos nuoširdžiai rūpinosi Kazimiero Jauniaus gimnazijos direktorė Loreta Pociuvienė. Ji atvyko į mokyklą gerokai prieš prasidedant renginiui ir padėjo pasirengti varžybų pradžiai. Visą renginį profesionaliai ir nuotaikingai vedė ir varžybas komentavo klaipėdietis Algirdas Plungė.

Varžyboms puikiai vadovavo jaunas treneris iš Kvėdarnos Kęstutis Grikšas. Varžybų atidarymo metu jų dalyvius pasveikino E.Ivanauskas, gimnazijos direktorė Loreta Pociuvienė. Į varžybas buvo atvykęs ir Šilalės savivaldybės meras Jonas Gudauskas.

Pasibaigus varžyboms jų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

Granatos metimo rungties nugalėtojams vilnietis Adolfas Siurbis įteikė jo paties pagamintas įspūdingas stiklines granatas, o visiems varžybų dalyviams įteikta mero dovana – po stiklainį medaus.

Ąžuolo nariui Vladui Zaniauskui, atšventusiam 70 –ies metų jubiliejų buvo įteikti LLAF aukso atminimo medalis ir lengvosios atletikos meistrų asociacijos “Penki žiedai” padėka. Šių varžybų sumanytojui Eugenijui įteiktas Šilalės mero padėkos raštas.

Už didžiulį indėlį padedant organizuoti varžybas buvo pažymėti kvėdarniškis Eugenijus Ivanauskas, klaipėdietis Algirdas Plungė, vilnietis Kęstutis Vislavičius, kaunietis Rimvydas Medišauskas ir klaipėdietis Vidmantas Daujotas.

Visi renginio dalyviai su apetitu kirto gimnazijos valgyklos darbuotojų pagamintus cepelinus “Ąžuolo “ sporto klubo nariai tikisi, jog pirmą kartą surengtos šios ir prieš tai įvykusios “Ąžuolo taurės” varžybos taps tradicinėmis.

Žiedūna Bielinienė

Genovaitė Kazlauskienė (W65) I vieta Pasaulio sporto meistrų žaidynėse rutulio stūmimo rungtyje.